Co przychodzi na myśl, gdy ktoś wspomina słowa „produkty zapachowe do domu”? Świece? Odświeżacz powietrza w sprayu? Zapachy do pomieszczeń typu plug-in? Teraz możesz dodać do tej listy dyfuzory trzcinowe. Możesz je zobaczyć w codziennym użytkowaniu i nie zdawać sobie z tego sprawy. Oto kilka prostych informacji o tym, czym jest dyfuzor, jak działają i kto z nich korzysta.

Co to jest dyfuzor trzcinowy? Dyfuzor z trzciny to produkt zapachowy do domu, który składa się z trzech części: butelki/pojemnika, olejku zapachowego i stroików. Występują w asortymencie kształtów, rozmiarów i zapachów od prostej przezroczystej butelki o pojemności 4 uncji do dekoracyjnego kształtu 16 uncji. słoik. Aby określić, jakiego rozmiaru użyć, trzeba będzie określić w zależności od wielkości pomieszczenia, w którym zamierzasz go używać. Mały dyfuzor do olejków eterycznych trzcinowy świetnie sprawdzi się w łazience, która zazwyczaj jest niewielka, podczas gdy poczekalnia w gabinecie lekarskim będzie czegoś potrzebować większy, aby zapewnić, że całe pomieszczenie będzie pachnące. Istnieje wielu producentów, takich jak By the Bay Botanicals, którzy wytwarzają te wspaniałe produkty zapachowe do domu i można je znaleźć w prawie każdym sklepie. Target, Pier One Imports i Yankee Candle to tylko niektóre z wielu rodzajów dyfuzorów

Jak oni pracują? Dyfuzory trzcinowe są dość proste w użyciu, ponieważ są bezpieczne, nie wymagają płomienia jak świece i są prawie bezobsługowe. Aby to zadziałało wystarczy zdjąć opakowanie i ustawić wszystkie elementy na płaskiej powierzchni. Następnie odkręć olejek i wlej olejek zapachowy do pustego naczynia lub odkręć pojemnik, w którym olejek już się znajduje. (Uwaga: niektóre dyfuzory trzcinowe są dostarczane z olejem gotowym do użycia w naczyniu ozdobnym.) Na koniec włóż stroiki do napełnionego naczynia i ciesz się. Stroiki mają maleńkie słomiane otwory, które biegną przez całą długość stroika. Trzciny te po zwilżeniu wchłaniają olej i niosą go po całej trzcinie. Podczas gdy niektóre patyczki mogą trochę potrwać, aby wchłonąć olej, zaleca się odwrócenie stroików po 1 godzinie od pierwszego włożenia ich do oleju, aby działały szybciej. Zwróć uwagę, że wszystkie dyfuzory trzcinowe nie są sobie równe. Tak jak niektóre mogą kosztować poniżej 5,00 USD, dostajesz to, za co płacisz. Te lepszej jakości kosztują od 15 do 25 dolarów, ponieważ są wykonane z lepszej jakości olejków, co sprawia, że ​​trwają dłużej, a zapach znika w ciągu kilku tygodni.

Kto używa dyfuzorów? Jeśli masz pokój, możesz użyć dyfuzora trzcinowego. Podczas gdy większość ludzi używa dyfuzorów trzcinowych w domu w miejscach takich jak kuchnia, łazienka, sypialnie i salon, coraz więcej osób używa ich poza domem. Sprzedawcy używają ich do tworzenia przyjemnych i relaksujących zakupów. Dyfuzory trzcinowe można znaleźć w poczekalniach kancelarii prawniczych i lekarskich, aby pomóc uspokoić klientów. Mieszkańcy domów opieki i domów spokojnej starości witają je, ponieważ nie tylko ukrywają zapachy, które można podziwiać. Agenci nieruchomości polecają im dekorowanie domów sprzedawców. Dyfuzory są również powszechne w spa i salonach kosmetycznych szlifujących aspekt aromaterapii, który przynoszą. Ponieważ produkty te są popularnym sposobem na sprawienie, by każde pomieszczenie pachniało, są świetnymi prezentami nawet dla osób z listy prezentów, które trudno kupić.

Leave a Reply

Your email address will not be published.